Vaření, kuchyně,
výzva & konverzaceVíce informací

Arrow down

Moje vize

Moje vize je založena na čtyřech základech.

Vaření & Kuchyně

Vaření je legrace. Všichni můžou vařit. Tento kurz je skvělá příležitost k procvičení si základů, nebo k dovědění se něčeho nového o vaření a přípravě pokrmů francouzské, americké, turecké, thajské, české kuchyně a dalších jiných. Všichni rádi jí vynikající jídla z celého světa. Tento kurz Vám nabídne mezinárodní recepty (nové nebo variance starých) a jednoduché metody, které vám pomohou naučit se, jak vařit, pokud jste začátečník, nebo jak vylepšit staré recepty moderními prvky, jste-li pokročilejší.

Výzva

Mnoho studentů zvládá s přehledem klasickou učební látku. Ale dokažou zvládnout i něco těžšího? Vaření v kuchyni umožňuje studentům používat angličtinu v reálné situaci. Díky tomu jsou schopni ji lépe využívat i v každodenním životě, na dovolené nebo když mluví s kolegou ze zahraničí. Ti, které nudí tradiční výuka ve třídě a kteří chtějí pro sebe udělat něco víc, nyní budou mít možnost vyzkoušet si své znalosti angličtiny v kuchyni.

Konverzace

Mluvit. Mluvit. Mluvit. Malá třída je nezbytná pro kurz. Studenti mají víc příležitostí mluvit s rodilým mluvčím. Také stydlivějším studentům, kteří neradi mluví před velkou skupinou, toto intimní prostředí poskytne šanci mluvit uvolněně. Studenti všech věkových skupin a různého zaměření (děti, teenageři, ženy v domácnosti, obchodníci, penzisté) si mohou užít zábavu s kurzy vaření a získat nové zkušeností.

Bio

Bydlím v Praze od roku 1998. Během té doby jsem se stal úspěšným anglickým učitelem. Kromě České republiky jsem pracoval v Aucklandu na Novém Zélandu a v Santiagu v Chile. Věkové rozpětí mých studentů je devět až čtyřicet pět let. Co se týče mého vzdělání, mám titul magistra v TESOLu.

Během svého cestování jsem navštěvoval kurzy vaření v různých zemích, například v Americe, Chile, Thajsku, Turecku a České republice.

Moje motto: když chceš poznat cizí zemi musíš ochutnat její tradiční jidlo

Benefity

Jaké jsou benefity kurzů?
Kurz je jedinečný v tom, že jsem čerpal inspiraci z mých zkušeností v jazykové škole a z kurzů vaření. Vytvořil jsem program kurzu s mými studenty. V Praze není žadný jiný kurz jako je tento. Studentům nabízí zdokonalovat jejich angličtinum ve specifických reálných situacích.

Standardně musíte navštěvovat dva různé kurzy když chcete umět vařit a mluvit anglicky. Ale teď můžete studovat oboje dohromady a za rozumnou cenu.  


Můžete procvičovat svoje komunikační dovedností a učit se anglická slovíčka. Potom budou studenti mluvit tato nová slovíčka používat. V mém kurzu mohou studenti zlepšit I své kuchařské dovednosti.

Tyto kurzy jsou pro 4-6 osob, každý člověk tak má dost příležitostí vařit i mluvit. Studenti mohou mluvit více v příjemné atmosféře a to jim pomáhá zvednout si sebevědomí. Výhodou je, že studenti budou pracovat s certifikovaným (EFL) rodilým mluvčím .

Doufám, že si vyberete Váš kurz a budete se mnou sdílet Vaši lásku k jídlu.
Podívejte se na moje nové video a uvidíte, že je se mnou legrace
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Kalendář akcí

Zakupte dárkový certifikát.

Mini-kurz vaření v angličtině 

Chcete obdarovat své blízké originálním dárkem?
Popřípadě potřebujete sami pomoc, abyste nevaříli stejně jako nebožák na obrázku niže  ?
A máte zájem pocvičit se zároveň v angličtině?

Nabízená menu: Gado Gado, Larb, Pad Thai, Nasi Goereng


Můžete si vybrat z nasledující nabídky.

1) Gado Gado - indonéský salát, který se skládá ze zeleniny na páře, vajíčka na tvrdo a  arašídové omáčky

2) Larb - speciální salát s mletým masem, původem z Laosu

3) Pad Thai - restované rýžové nudle s masem a zeleninou, ochucené limetkovou šťávou a nasekanými arašídy. Popřípadě je možná vegetariánská varianta s tofu

4) Nasi Goereng - smažená rýže se zeleninou, vajíčko na měkko a kuřecí maso

 

2 hodiny— 800 Kč na osobu

 

Dětské Menu

25.4.15

španělské variace varení s výukou anglictiny pro deti 6-11 let
 
Cas: sobota 9.30 – 11:30 pro deti 6-11 let, které už mají základy anglictiny
 
Místo: Fastrackids, V Hurkách 2145, Praha 5
 
Už jste si zkusili spojit zábavné varení s výúkou anglictiny? U nás to mužete vyzkoušet na vlastní kuži s rodilým mluvcím
Timem, který miluje varení a naucí deti nejen Španělskou omeletu se šunkou, sýrem, ale navíc si s nimi i zábavnou formou vyzkouší praktickou anglictinu, aby deti umeli pojmenovat všechny suroviny, nástroje a pomucky, se kterými budou pracovat, vedeli, jak to chutná, jak recept pripravujeme a prestali se bát mluvit anglicky..
 
Cena kurzu: 899 Kc (6-11 let) díte
 
Lektor: Timothy Burdick 
Pomocná lektorka: Andrea Löflerová
 
Co budeme s detmi pripravovat:
Španělskou omeletu se šunkou, sýrem a Smoothie a Muffiny
 
         Contact Information: www.varenisdetmi.cz       

Basic classes are for low level speakers (A2, B1)
Advanced are for Upper level speakers (B2, C1).
 

Objednávkový formulář

Jméno (*)
required field
Přijmení (*)
required field
Firma (*)
required field
Telefon (*)
required field
E-mail (*)
required field
Termín kurzu (*)
Chartered term course
Zaměření kurzu (*)
required field
Captcha (*) Captcha
required field

Ceník

Cena kurzu je za dvě hodiny vaření a konverzace se školeným anglickým lektorem, zahrnuje již všechny ingredience, co zbyde můžete si odnést s sebou domů!

Kurz trvá dvě hodiny. Cena zahrnuje jednak čas na přípravu surovin a vaření, ale také diskuzi nad různými kulinářskými tématy. Dojde tedy na procvičování tématické slovní zásoby a konverzaci účastníků mezi sebou i s lektorem, který je rodilým mluvčím. Jedním z cílů je dát studentům okamžitou zpětnou vazbu a zlepšit tak postupně jejich komunikační dovednosti..
  •  
  •  
  •  
  •  

Zpětná vazba

Tito lidé si užili vaření s Timem.
Sample image

 

I enjoyed the class very much because I was learning to cook and speaking English at the same time. And as a special bonus, I went home well fed after having fun time with new acquaintances.

Irena, Prague
Sample image

 

Hodinu jsem si moc užila, protože jsem souběžně mluvila anglicky a učila se vařit. A ještě jsem se dobře najedla a strávila příjemný čas s novými lidmi.

Irena, Prague

Kontakt

Děkuji za Vaši návštěvu, Budu rád, když mě napíšete.

Máte zájem přihlásit se do kurzu?
Chcete informace o čase, ceně, menu, nebo adrese?
Chcete si objednat privátní kurz?

Kontaktujte mě:
Pracovna ŽENY s.r.o.